Підписатися на RSS

КАДРОВИЙ СКЛАД ЗАКЛАДУ

/Files/images/Вчителі.PNG

1. Андрікова Орися Леонідівна, 1959 р.н., учитель іноземної мови, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, "старший учитель"

2. Бельмега Марина Михайлівна, 1978 р.н., учитель початкових класів, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, старший учитель

3. Ватаманюк Любов Василівна, 1978 р.н., учитель початкових класів, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії

4. Влашинець Надія Василівна, 1984 р.н., практичний психолог, спеціаліст II кваліфікаційної категорії

5. Влашинець Наталія Богданівна, 1969 р.н., учитель початкових класів, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, учитель-методист

6. Влашинець Світлана Михайлівна, 1972 р.н., учитель української мови і літератури, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії

7. Гавриляк Любов Дмитрівна, 1980 р.н., учитель зарубіжної літератури, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії

8. Гавриляк Марія Степанівна, 1969 р.н., учитель початкових класів, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, старший учитель

9. Господарюк Лідія Іванівна, 1967 р.н., учитель початкових класів, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, старший учитель

10. Губчук Галина Іванівна, 1977 р.н., соціальний педагог, спеціаліст

11. Данищук Михайло Іванович, 1971 р.н., учитель початкових класів, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, старший учитель

12. Карапчук Олена Ярославівна, 1984 р.н., учитель фізики, математики, спеціаліст II кваліфікаційної категорії

13. Кречун Ольга Іванівна, 1957 р.н., учитель географії, економіки, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, старший учитель

14. Крильчук Василь Іванович, 1977 р.н., учитель музичного мистецтва, предмета «Захист Вітчизни», спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії

15. Луканюк Оксана Матвіївна, 1953 р.н., учитель історії, образотворчого мистецтва, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, учитель-методист

16. Матичук Олександр Іванович, 1975 р.н., учитель основ здоров'я, спеціаліст I кваліфікаційної категорії

17. Матичук Уляна Тарасівна, 1977 р.н., педагог-організатор, учитель хімії, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії

18. Нагорняк Ганна Юріївна, 1959 р.н., учитель математики, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, учитель-методист

19. Пастух Мирослава Дмитрівна, 1986 р.н., учитель української мови і літератури, спеціаліст IІ кваліфікаційної категорії

20. Пилип'юк Марія Степанівна, 1988 р.н., учитель початкових класів, спеціаліст II кваліфікаційної категорії

21. Поп'юк Дарія Петрівна, 1983 р.н., бібліотекар, спеціаліст

22. Самашко Віталій Васильович, 1986 р.н., учитель фізичної культури, спеціаліст I кваліфікаційної категорії

23. Фединчук Ольга Михайлівна, 1980 р.н., учитель німецької мови, спеціаліст I кваліфікаційної категорії

Кiлькiсть переглядiв: 235

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.