Підписатися на RSS

ОЛІМПІАДИ

/Files/images/57399f1ecd4f58c39f16c7d18b0f6e24_w960_h2048.jpg

РЕЗУЛЬТАТИ ОЛІМПІАД

Результати ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

з навчальних предметів у 2017-2018 навчальному році

Міжнародний мовно-літературний конкурс
імені Тараса Шевченка
02.11.2017
№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові учня Клас Місце Вчитель
1. Головчук Анастасія Володимирівна 5 10 Влашинець С.М.
2. Перепеляк Уляна Ігорівна 7 7 Пастух М.Д.
3. Ілюк Яна Володимирівна 8 3 Влашинець С.М.
4. Чокинюк Ганна Богданівна 10 5 Влашинець С.М.
5. Мацьопа Марія Василівна 11 11 Влашинець С.М.
Екологія
03.11.2017
№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові учня Клас Місце Вчитель
1. Шарабуряк Марія Іванівна 10 9 Матичук В.В.
2. Крамар Тетяна Миколаївна 11 10 Матичук В.В.
Історія
04.11.2017
№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові учня Клас Місце Вчитель
1. Поляк Тетяна Анатоліївна 8 11 Самашко М.П.
2. Крамар Тетяна Миколаївна 11 16 Матичук В.І.
Хімія
10.11.2017
№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові учня Клас Місце Вчитель
1. Луканюк Тетяна Василівна 8 6 Матичук У.Т.
2. Тикинюк Оксана Іванівна 7 7 Матичук У.Т.
Географія
17.11.2017
№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові учня Клас Місце Вчитель
1. Поляк Тетяна Анатоліївна 8 3 Кречун О.І.
2. Крильчук Петро Петрович 9 5 Кречун О.І.
3. Данищук Юрій Михайлович 10 4 Кречун О.І.
4. Мацьопа Марія Василівна 11 7 Кречун О.І.
Міжнародний конкурс з української мови
імені Петра Яцика
22.11.2017
№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові учня Клас Місце Вчитель
1. Копильчук Тетяна Тарасівна 3 5 Господарюк Л.І.
2. Данилюк Богдана Степанівна 4 16 Гавриляк М.С.
3. Головчук Анастасія Володимирівна 5 3 Влашинець С.М.
4. Рубаняк Марія Володимирівна 6 6 Пастух М.Д.
5. Тикинюк Оксана Іванівна 7 4 Пастух М.Д.
6. Луканюк Тетяна Василівна 8 9 Влашинець С.М.
7. Чокинюк Ганна Богданівна 10 7 Влашинець С.М.
8. Лазоряк Марта Миколаївна 11 9 Влашинець С.М.
Правознавство
24.11.2017
№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові учня Клас Місце Вчитель
1. Крильчук Петро Петрович 9 17 Луканюк О.М.
2. Шкрібляк Аліна Юріївна 10 10 Луканюк О.М.
Математика
25.11.2017
№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові учня Клас Місце Вчитель
1. Завірюха Анна Русланівна 6 4 Нагорняк Г.Ю.
2. Тикинюк Оксана Іванівна 7 7 Нагорняк Г.Ю.
3. Луканюк Тетяна Василівна 8 6 Нагорняк Г.Ю.
4. Крильчук Петро Петрович 9 5 Нагорняк Г.Ю.
5. Шарабуряк Марія Іванівна 10 9 Нагорняк Г.Ю.
6. Крамар Тетяна Миколаївна 11 3 Нагорняк Г.Ю.
Фізика
01.12.2017
№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові учня Клас Місце Вчитель
1. Луканюк Тетяна Василівна 8 Бровчук В.В.
2. Крильчук Петро Петрович 9 Бровчук В.В.
Українська мова та література
02.12.2017
№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові учня Клас Місце Вчитель
1. Тикинюк Оксана Іванівна 7 8 Пастух М.Д.
2. Ілюк Яна Володимирівна 8 4 Влашинець С.М.
3. Шарабуряк Марія Іванівна 10 9 Влашинець С.М.
4. Лазоряк Марта Миколаївна 11 10 Влашинець С.М.
Трудове навчання
07.12.2017
№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові учня Клас Місце Вчитель
1. Ілюк Яна Володимирівна 8 8 Самашко М.П.
2. Мацьопа Марія Василівна 11 5 Самашко М.П.
3. Крильчук Петро Петрович 9 2 Данищук М.І.
4. Крильчук Назарій Володимирович 11 1 Данищук М.І.
Біологія
08.12.2017
№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові учня Клас Місце Вчитель
1. Поляк Тетяна Анатоліївна 8 7 Матичук О.І.
2. Крильчук Петро Петрович 9 6 Матичук О.І.
3. Мацьопа Марія Василівна 11 9 Матичук В.В.
Кiлькiсть переглядiв: 197

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.